Psychiatrická společnost
České lékařské společnosti J. E. Purkyně

Nový časopis Cognitive Remediation Journal

Vznikl nový internetový časopis přístupný bezplatně všem čtenářům Cognitive Remediation Journal zaměřený na nefarmakologické  intervence psychofyziologického typu (neurofedback, biofeedback, working  memory  training, počítačové remediace  kognicí, počítačové neurorehabilitace  pohybu, atd)., který vydává Centrum duševního zdraví Jeseník a Šumperk. Vedoucím redaktorem je prim. MUDr. Miroslav Novotný.

Cílem časopisu je poskytnout prostor pro prezentaci a předávání odborných poznatků domácích i zahraničních odborníků z oblasti nefarmakologických intervencí, poskytnout materiály k postgraduálnímu vzdělávání, vytvořit platformu pro větší vzájemnou informovanost a komunikaci mezi jednotlivými obory zabývajícími se aplikací nefarmakologických postupů při diagnostice a terapii, kultivovat mezioborovou odbornou debatu spojenou s nefarmakologickými intervencemi.

Je určen především akademickým pracovníkům, psychologům, lékařům, logopedům, rehabilitačním pracovníkům, pedagogům, bioinženýrům, zdravotním sestrám, sportovním trenérům a dalším zájemcům

Kontaktní e-mail redakce: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Webové stránky časopisu: cdzjesenik.cz/journal

Image

Psychiatrická společnost ČLS JEP

  • Ke Karlovu 460/11, 120 00 Praha 2
  • sekretariat@psychiatrie.cz
  • +420 773 786 133